Írj nekünk most!
Központi telefonszám: +36 70 455 6453

Kovács Gábor

1990-ben szereztem mester diplomát a testnevelési Főiskolán Budapesten. Edzői munkámat az Újpesti Dózsa Torna szakosztályában kezdtem el. 1991-ben külföldön keztem el dolgozni, és azóta a sportág szinte minden területén sikeresen végeztem munkáimat. Válogatott edzőként rengeteg nemzetközi versenyen vettem részt. Tanítványaim kontinens és világszintü eredményeket értek el. Sportadminisztrátorként nem csak területi és országos feladatköröket láttam el, hanem nemzetközi bizotságok tagja és elnöke voltam. Sokszor képviseltem az országot nemzetközi értekezleteken és konferenciákon. Technikai Igazgatóként folyamatos kapcsolatban voltam a területi szövetségekkel, az országos sporthivatallal és az olimpiai bizottsággal. A területi akadémia elnökségi tagjaként a kiemelt sportágak működéséért feleltem. A mai napig ügyvezetőként müködtetek egy tornaklubbot. Célom, hogy Nyíregyházán egy sikeres tornaklub működését megalapozzam, és a tehetségkutatás mellett minél szélessebb körben megismertessem és megszerettessem a tornát mint egy szabadidős tevékenységet.